Uğurcan ETTU Gelişim Kampı'nda
Avrupa Masa Tenisi Federasyonu
Ece Haraç gururumuz oldu
Masa Tenisi Dünya Gençler Şampiyonası
Ece Haraç 2'de 2 ile başladı
Masa Tenisi Gençler Dünya Şampiyonası
Ece Haraç'dan madalya mücadelesi
Masa Tenisi Gençler Dünya Şampiyonası
Fenerbahçe 2.etabın lideri
2019-2020 Danyal Çiper sezonu
Süper Lig 2.etap G.Antep'de başladı
2019-2020 Danyal Çiper sezonu
2.Lig ilk etabı Bursa'da yapıldı
Masa Tenisi Türkiye 2.Ligi
Akdeniz'de yıldızlar yarıştı
Masa Tenisi Yıldızlar Takım Bölge elemeleri Akdeniz Grubu maçları
Mardin'de Masa tenisi heyecanı
Masa Tenisi Yıldızlar Takım Bölge elemeleri
Masa Tenisi'nde örnek davranış
ITTF Avusturya Açık Turnuvası
Yıldızlarda Çorum fırtınası
Masa Tenisi Yıldızlar Takım Bölge elemeleri
Sivas'da Yıldızların mücadelesi
Masa Tenisi Yıldızlar Takım Bölge elemeleri
M.Tenisi Milliler sıfır çekti!
2020 Tokyo Olimpiyatları
Millilerin Avrupa sınavı
2020 Tokyo Olimpiyatları
Fenerbahçe ilk sırayı aldı
Masa Tenisi Yıldızlar Takım Bölge elemeleri Marmara Grubu maçları
Genç Milliler Kıbrıs´da şampiyon oldu
19. Dr. Fazıl Küçük spor oyunları Masa Tenisi branşında ülkemizi temsil eden Genç Erkek Milli takımımız Şampiyon oldu
Ağrı'da masa tenisi projesi
'Bir Gelecek' projesi
Süper Ligin ilk etabı tamamlandı
Türkiye Süper Ligi 1.Etap müsabakaları İstanbul´da yapıldı
Umut Emre takımını sırtlıyor
Milli sporcumuz Umut Emre Başsan, Lig'deki 3. maçından da galibiyetle ayrıldı
Süper Lig başlıyor
Türkiye Masa Tenisi Süper Ligi, İstanbul etabıyla başlıyor
İyi başladık, kötü bitirdik!
ITTF Challenge Polonya Açık Turnuvası
Bir Gelecek projesi Elazığ'da başladı
“Birevim sponsorluğunda 11 ilde yapılacak Masa Tenisi masası dağıtımı projesinin ilk ayağı Elazığ’da başladı
Polonya'da muhteşem başlangıç
Masa Tenisi Kadın A Milli takımı Polonya'da katıldığı ITTF Challenge Polonya Açık Turnuvası'nda ilk gün yaptığı tüm maçları kazandı
Milli forma için mücadele ettiler
Masa Tenisi Yıldız ve Genç Ferdi Milli Takım Seçme Yarışmaları
Küçüklerin Milli seçme heyecanı
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2019-2020 faaliyet Programında yer alan Minik-Küçük Milli Takım Ferdi Seçme Yarışmaları
Milli takım seçmesi Kocaeli'de
Yıldız ve Genç Ferdi Milli Takım Seçme Yarışmaları
Masa Tenisi'nde yine hüsran
2020 Tokyo Olimpiyatları
3.Lig ilk etap Kemer'de yapıldı
Masa tenisi 2019-2020 sezonu Türkiye 3 Ligi 1. Etap Masa Tenisi Müsabakaları
TTO'dan küçük raketler turnuvası
Masa Tenisi Küçük Raketler Turnuvası
Masa Tenisi'nde hayal kırıklığı
ITTF İsveç Açık Turnuvasına katılan A Milli takım sporcularımız 10 maçta 2 galibiyetle Ana Tabloya kalamadan elendiler
Masa Tenisi'nde Milli mesai
Masa Tenisi A Milli takım sporcuları, Ekim ve Kasım aylarında ITTF Açık Turnuvalarına katılacak
Uluslararasi Turnuvada Bayrak Krizi
23-27 Eylül 2019 tarihleri arasında Veteran Masa Tenisi Derneği tarafından Antalya'da düzenlenecek olan 25.Uluslar arası Veteran Masa Tenisi Turnuvası öncesinde bayrak krizi yaşandı
Masa tenisinde Avrupa heyecanı
Avrupa Takımlar Şampiyonası finallerinde ülkemizi dört erkek, dört bayann olmak üzere 8 sporcu temsil edecek
Gençlerden Avrupa ikinciliği
62.Avrupa Gençler Masa Tenisi Şampiyonası'nda Milli sporcularımız Ece Haraç ve Özge Yılmaz, Çift Bayanlarda Avrupa ikinciliğini elde ettiler