Haber Detayı
2019-12-26 13:00
Trakya'da turnuva heyecanı
Masa Tenisi Turnuvası
Trakya'da turnuva heyecanı

Trakya Masa Tenisi Turnuvası bu hafta sonu Lüleburgaz'da düzenlenecek.

Bu yıl birincisi düzenlenecek olan Trakya Masa Tenisi Turnuvası 29 Aralık Pazar günü 09.00-19.00 saatleri arasında Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi (LYFA) Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek.
20 Masa Tenisi masasının kurulacağı LYFA Kapalı Spor Salonundaki Masa Tenisi şölenine 4'ü Bulgaristan'dan olmak üzere çeşitli illerden toplam 282 sporcu kayıt yaptırdı.
2019 Genç Çift Bayanlar Avrupa ikincisi ve 2019 Genç Bayanlar Balkan Şampiyonu Milli sporcu Ece Haraç onur konuğu olarak katılacağı 1.Trakya Masa Tenisi Turnuvası, Minikler, Yıldızlar, Gençler, 2013 ve üstü sporcuların katılacağı teşvik ve özel sporcular kategorilerinde yapılacak.

Turnuva direktörü Soner Polat ''Lüleburgaz Belediyesi ile Zirve Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübünün ortak düzenlediği bu Turnuvaya Tekirdağ, Şarköy, Çerkezköy, Çorlu, Edirne, Uzunköprü, Kırklareli, Babaeski Lüleburgaz, İstanbul Pendik Bld, İvmtd, Işık Koleji ve Bulgaristan dan toplam 282 Sporcu kayıt yaptırdı. Uzun yıllardır yapılan en kapsamlı ve kalabalık bu Turnuvaya sporcu ve seyirci olarak Tüm Türkiyeyi bekliyoruz'' diye konuştu.

HABER: MURAT İLTER - SPORVİTRİNİ/MASA TENİSİ DÜNYASI

Etiketler: Manşet Masa Tenisi