Haber Detayı
2019-10-14 13:00
Güreş 1. Ligi'nde 2. hafta

Türkiye Grekoromen Güreş 1. lig ikinci hafta müsabakaları Burdur, Ankara, Kahramanmaraş ve Adana illerinde yapıldı. Alınan sonuçlar şöyle: A Grubu Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 7- Burdur Türk Telekom Spor Kulübü 3 Ç...

Güreş 1. Ligi'nde 2. hafta

Türkiye Grekoromen Güreş 1. lig ikinci hafta müsabakaları Burdur, Ankara, Kahramanmaraş ve Adana illerinde yapıldı. Alınan sonuçlar şöyle: A Grubu Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 7- Burdur Türk Telekom Spor Kulübü 3 Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 4 - Haydarpaşa Demirspor 6 Haydarpaşa Demirspor 3 - Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 7

B Grubu Çankırı Yaren Spor Kulübü 6- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 4 Burdur Emniyet Spor Kulübü 4 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 6 Çankırı Yaren Spor Kulübü 6 - Burdur Emniyet Spor Kulübü 4 C Grubu İstanbul Güreş İhtisas 5 Ankara Şampiyon Güreşçiler 5 Bu grupta Ankara Büyükşehir Belediyesi müsabakalara katılmadığı için tek maç yapıldı. D Grubu Malatya Büyükşehir Belediyespor 5- Adana Yüreğir Gençlik Spor Kulübü 5 Çarşamba Belediyesi Spor Kulübü 3 – Adana Yüreğir Gençlik Spor Kulübü 7 Çarşamba Belediyesi Spor Kulübü 7 – Malatya Büyükşehir Belediyesi 3 Grekoromen stilde 1. lig üçüncü Hafta karşılaşmaları 20 Ekim tarihinde yapılacak.

Etiketler:

Yorumlar
Kategorideki Diğer Haberler
Kırkpınar'da çeyrek finalistler belli oldu
Tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri başladı
Rıza 10. kez Avrupa'nın zirvesinde
Kerem Kamal Tokyo vizesini kaptı
Reşit Karabacak unutulmadı
Yağlı güreşçilere müjdeli haber!..
Yarıgin Turnuvası'nda Türkiye Rüzgarı!
Türkiye Rusya'da düzenlenen İvan Yarıgin Grand Prix Turnuvasında 3 gümüş 1 bronz olmak üzere toplam 4 madalya kazandı
Minderde kan değişimi
A Milli Serbest Güreş Takımı’nın teknik kadrosunda antrenör değişikliğine gidildi.
Milli güreşçilerden Sırbistan’da 18 madalya
Türkiye, 2 altın, 5 gümüş ve 11 bronz olmak üzere toplam 18 madalya
Minderden üç madalya geldi
Avrupa 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası’nın 6. gününde sporcularımız serbest stilde birer altın, gümüş ve bronz madalyanın sahibi oldu
Güreşte milli heyecan!
Avrupa Güreş Şampiyonası Romanya’nın başkenti Bükreş’te Pazartesi günü başlıyor
Yasemin’den 4. Altın
Romanya’nın başkenti Bükreşte devam eden Avrupa Güreş Şampiyonasında ülkemizi 76 kiloda temsil eden Avrupa ve Dünya şampiyonu güreşçimiz Yasemin Adar
Kadınlarımız Avrupa Üçüncüsü
Kadın Güreş Milli Takımı, Romanya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nı üçüncü bitirdi
Rıza Kayaalp, finale yükseldi
Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen organizasyonda erkekler grekoromen stil 130 kiloda yarı final maçına çıkan Rıza Kayaalp, Estonyalı rakibi Heiki Nabi’yi 4-0 yenerek adını finale yazdırdı
“Çok iyi bir jenerasyon yakaladık”
7. Avrupa Şampiyonluğu’na ulaşarak büyük bir başarıya imza atan güreşçimiz Taha Akgül, TRT SPOR’da yayınlanan Spor Stüdyosu programına konuk oldu
Spor basını iftarda buluştu
Türkiye Güreş Federasyonu’nun geleneksel iftar yemeği, Spor Medyasını buluşturdu