Haber Detayı
2024-04-23 22:52
Karacabey Bld. Spor hedefe kilitlendi…

Üst liglerde yaşanan çekişmenin farklı bir versiyonu da, TFF 2. Lig’de yaşanıyor. Bu heyecanlı mücadeleye bir örnek göstermek gerekirse TFF 2. Lig Beyaz grubun güçlü ekiplerinden Karacabe...

Karacabey Bld. Spor hedefe kilitlendi…

Üst liglerde yaşanan çekişmenin farklı bir versiyonu da, TFF 2. Lig’de yaşanıyor. Bu heyecanlı mücadeleye bir örnek göstermek gerekirse TFF 2. Lig Beyaz grubun güçlü ekiplerinden Karacabey Belediyespor’un, maratonun bitimine iki hafta kala, ilk altı sırada yer alıp play-off mücadelelerine kalma adına ortaya koyduğu performansı vurgulayabiliriz.

Özellikle göreve başladığı devre arasından sonra, takım içi uyum ve birliktelik ruhunu oyuncularına aşılayan ve ortaya çıkan başarı düzeyinin, bitime iki maç kala tavan yaptığının altını çizen Karacabey Belediyespor Sportif Direktörü Önder Topçu, ortaya çıkan tablodan mutluluk verici olduğunu söyledi.

 

Hedefler doğrultusunda ilerliyorlar…

Halen, topladığı 50 puanla 7. sırada bulunan Karacabey Beldiyespor, kalan iki maçı da kazanıp, Ankaraspor’un puan kaybetmesini bekleyecek. Oynadığı son 10 karşılaşmanın, altısından galibiyet çıkarıp, ikisinde berabere kalan Mavi Siyahlı ekip, iki mücadeleden de yenik ayrılıp bir haftayı da bay olarak geçti.

Takımının yakaladığı performansın son derece önemli olduğunu ifade eden Sportif Direktör Önder Topçu, “Bu oyuncu grubu, bu yönetim ve bu arzunun karşılığı kesinlikle başarı olmalı, Verdiğimiz emek, akıttığımız ter bizi hedefe taşıyacak. Buna inancım tam. Bu arada, önümüze etap etap bakıyor ve tabi ki öncelikli hedefimiz bu sezon mutlu sona ulaşmak. Ancak bunu gerçekleştiremezsek, gelecek sezon zirveye uzanacak bir kadro oluşturacağız. Bunu, bu takıma inanan herkese ve vefakar taraftarımıza şimdiden söyleyeyim” dedi.

Etiketler: Karacabey Bld. Spor, futbol, spor TFF 2. Lig Beyaz Grup, Önder Topçu