Haber Detayı
2024-02-14 22:09
Karacabey’e Önder Topçu dopingi…

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Karacabey Belediyespor ikinci yarı itibarıyla göreve gelen sportif direktör Önder Topçu’yla birlikte gözle görülür bir ...

Karacabey’e Önder Topçu dopingi…

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Karacabey Belediyespor ikinci yarı itibarıyla göreve gelen sportif direktör Önder Topçu’yla birlikte gözle görülür bir performans sıçraması yaşıyor.

İlk yarıyı 21 puanla, 11. sırada tamamlayan Mavi Siyahlı takım, ikinci yarı itibarıyla, çıktığı beş maçta üç galibiyet ve iki beraberlikle 11 puan toplayıp 32’ye çıkardığı puanıyla 9’luğa yükseldi.

 

 

Başarı odaklı düşünüyor

Kariyerindeki, yurt içi ve dışındaki başarılarına, Karacabey Belediyespor’da da devam etmek istediğini belirten deneyimli teknik adam, yeni serüveninde de başarı odaklı olacağını ifade etti.     

Teknik direktör Ahmet Taşyürek’le uyumlu bir çalışma zemini oluşturduklarının altını çizen Topçu, “Karacabey Belediyespor ailesi olarak bir bütün halinde çalışma ortamı oluşturduk. Her maçımıza farklı bir motivasyonla çıkıyoruz. İyi bir oyuncu grubuna sahibiz. Yönetim olarak da oldukça güçlü bir desteğe sahibiz. Taraftarın da ilgi ve gücünü yanımızda hissediyoruz. Bu arada, hafta sonu oynayacağımız Kırklarelispor karşılaşmasında da onları yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Etiketler: Karacabey’e Önder Topçu dopingi, Önder Topçu, futbol, Karacabey Belediyespor, spor, TFF 2. Lig Beyaz Grup