Haber Detayı
2023-09-15 22:07
Schnitzel Landmann’la lezzet yolculuğu…

Viyana’dan sonra İstanbul'un Gastronomi sahnesine damgasını vuran Schnitzel Landmann, şimdi de İstanbul Erenköy’de, Avusturya’nın geleneks...

Schnitzel Landmann’la lezzet yolculuğu…

Viyana’dan sonra İstanbul'un Gastronomi sahnesine damgasını vuran Schnitzel Landmann, şimdi de İstanbul Erenköy’de, Avusturya’nın geleneksel Schnitzel tarifleriyle lezzet dolu bir yolculuğa daha çıkmaya hazır! Ünlü restoran zinciri, İstanbul Erenköy'deki 11’inci şubesinin kapılarını açarak misafirlerine eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor.

Schnitzel Landmann, lezzetlerinin kökenini Schnitzel’in ana vatanı Avusturya'dan alırken 2004 yılından beri Viyana'daki şubeleri ile de büyük bir başarıya imza atmıştır. Schnitzel Landmann'ın geleneksel Schnitzel tariflerini kullanması, markanın uluslararası başarısını ve köklü lezzet geleneğini vurguluyor.

 

 

Her yaş ve damağa hitap ediyor

Schnitzel Landmann menüleri özenle seçilip kaliteli malzemelerle hazırlanıyor. Marka, Avusturya’nın geleneksel Schnitzel tariflerinin yanı sıra; kendine has çeşitli et, tavuk ve vejetaryen seçenekleri sunmasıyla da marka değerini her geçen gün daha yukarı taşımakta. Restoranın menüsü, şeflerin özel sosları ve yan lezzetleriyle tamamlanırken her yaş grubuna ve damak zevkine hitap ediyor.

 

Yeni lezzetler geliştiriliyor

Schnitzel Landmann CEO’su Sn. Atilla GÜLER, Erenköy şube açılışında yapmış olduğu açıklamalarında, "Genel Müdürlüğü Maltepe’de bulunan, 1600 m2 üretim merkezi; yedisi Franchise olmak üzere; Ankara, İzmir ve İstanbul’da, toplam 11 şubesiyle hizmet vermektedir. Yılın sonuna dek 15 şubeye ulaşma hedefimizin bir adımı olarak, Erenköy'deki 11’ inci şubemizi açmaktan büyük bir heyecan duyduk. 2027 yılı sonuna kadar Türkiye’de 170 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. Misafirlerimize keyifli bir yemek deneyimi yaşatmak için her zaman en üst düzeyde kalite ve hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Schnitzel Landmann olarak her misafirimizin damak zevkine uygun seçenekler sunuyor, geleneksel tariflerimize bağlı kalarak yeni lezzetler geliştiriyoruz. Schnitzel Landmann sadece lezzetli yemekleriyle değil, yenilenen konseptinin sıcak ve davetkâr atmosferiyle de bilinir. Restoranlarımız; aileler, çiftler ve arkadaş grupları için mükemmel bir buluşma noktasıdır” dedi.

 

Yüksek kalite ve hizmet

Schnitzel Landmann şimdi de Erenköy şubesiyle markanın sunduğu yüksek kalite ve hizmeti misafirlerine yansıtmaya devam ediyor. Restoranın modern ve şık dekoru, lezzetli yemeklerin tadını çıkarırken aynı zamanda keyifli bir atmosfer de sunuyor.

Schnitzel Landmann hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için https://www.schnitzellandmann.com ‘u ziyaret edilebilir ya da sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilir.

Etiketler: Schnitzel Landmann’la lezzet yolculuğu, gastronomi, tavuk restoranı