Haber Detayı
2023-04-14 11:07
TFV iftarı futbol dünyasını bir araya getirdi...

Türkiye Futbol Vakfı’nın (TFV) geleneksel iftar organizasyonu, bu yıl da Türk futbolunun seçkin simalarını bir araya getirdi.

TFV iftarı futbol dünyasını bir araya getirdi...

Türkiye Futbol Vakfı’nın (TFV) geleneksel iftar organizasyonu, bu yıl da Türk futbolunun seçkin simalarını bir araya getirdi.

TFV Başkanı Engin Verel yönetimiyle ve TFV Başkan Yardımcısı Ulvi Erim’in ev sahipliğiyle Üsküdar A 11 Bosphorus Otel’de gerçekleşen iftar programının konukları arasında, UEFA 1. Asbaşkanlığı, FIFA İcra komitesi üyeliği ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı yapan uluslararası spor adamı Şenes Erzik, Türk Futbol Hakemliğinin abide isimlerinden Ertuğrul Dilek, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, TFF tarihinin ilk kadın yönetim kurulu üyesi İdil Karademirlidağ Suher ve TFF Yönetim Kurulu üyeleri Murat Aksu ile Murat Şahin, Lütfü Arıboğan ve Av. Şekip Mosturoğlu, Yalçın Karadeniz gibi spor yöneticilerinin yanı sıra, Cemil Turan, Şenol Ustaömer, Zafer Tüzün, Cem Pamiroğlu, Recep Çetin, Nejdet Ergün gibi eski futbolcular vardı.

 

 

Ayrıca, Yılmaz Vural, Güvenç Kurtar, Samet Aybaba ve Ömer Kaner gibi teknik direktörler de iftar programına katılan isimler arasındaydı.

 

 

Engin Verel, “TFV ilk günkü heyecanla görev yapıyor”

Hep birlikte açılan oruçların ardından, ney sanatçısı Hasan Saka’nın içleri ısıtan dinletisiyle devam eden etkinlikte, konuşma yapan TFV Başkanı Engin Verel, “Sevgili futbol ailemizle bu güzel etkinlikte birlikte olmaktan duyduğum mutluluğu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum” dedi.

Başkan Verel sözlerine devamla şunları söyledi; “Türk Futbol Vakfı 1995’den günümüze, Türk futboluna hizmet verme yarışı içinde. Onursal Başkanımız Şenes Erzik döneminde kurulan TFV Türk futboluna, futbol ailesinin tüm katmanlarına destek verdi. Vermeye de devam edecek. Özellikle pandemi süreci her kurumu olduğu gibi bizi de derinden etkiledi. Ancak, biz yeniden görev ve projelerimizi, ilk günkü heyecanımızla gerçekleştirme adına hazırız. Bu gece aramızda bulunan siz sevgili dostlar, futbol ailemizin değerli bireyleri, iftar organizasyonumuza gelerek bizlere olan sevgi ve güvenlerini gösterdiniz. Siz tüm katılımcılara gönül dolusu teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Ulvi Erim’e plaket sunuldu

Bu arada, TFV Başkanı Engin Verel, bu güzel organizasyon için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak geceye ev sahipliği yapan TFV Başkan Yardımcısı Ulvi Erim’e bir plaket takdim etti.

Ulvi Erim aldığı plaket sonrasında yaptığı kısa konuşmada, “Vakıf olarak Türk futboluna hizmet veren her bireyin iyi ve kötü günlerinde yanında olmak için elimizden geleni yapma gayretindeyiz. Bu uğurda taşın altına elimizi sokmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Yönetim olarak ortaya koyduğumuz birlik ve beraberlik tablosu da bunun en önemli kanıtıdır” dedi.

 

Etiketler: Şenes Erzik, Ertuğrul Dilek, Kadir Kardaş, İdil Karademirlidağ Suher, Murat Aksu, Murat Şahin, Lütfü Arıboğan, Av. Şekip Mosturoğlu, Yalçın Karadeniz, Cemil Turan, Şenol Ustaömer, Zafer Tüzün, Cem Pamiroğlu, Recep Çetin, Nejdet Ergün, Erden Aktoğu, Barış Özkan, Uğur Özkan Yılmaz Vural, Güvenç Kurtar, Samet Aybaba, Ömer Kaner