Haber Detayı
2022-10-27 22:05
Ankara Zeray’la taçlanıyor…

Yüksek yaşam standartlarındaki konseptleriyle her geçen gün proje ağını genişleten Zeray, Ankara’daki ilk projesi Zeray Future Deluxe City&rsq...

Ankara Zeray’la taçlanıyor…

Yüksek yaşam standartlarındaki konseptleriyle her geçen gün proje ağını genişleten Zeray, Ankara’daki ilk projesi Zeray Future Deluxe City’i basına tanıttı.

Ankara'nın Etimesgut Bağlıca bölgesindeki Zeray Future Deluxe City satış ofisinde düzenlenen basın lansmanında konuşan, gayrimenkul sektöründe 14 yılı geride bırakarak 40. projesini geliştiren Zeray Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, “Projelerimizle bulunduğumuz bölgeyi kalkındıran ve kalkındıracak olan bir “değer” üretiyoruz. Ülkemiz gelişmeleri doğrultusunda bugün yatırımlarını doğru planlayanlar kazanabilecektir. Bizler de şirket içerisinde oluşturduğumuz kişiye özel esnek ödeme planları ve bankalarla yaptığımız garantörlük vb. anlaşmalar ile kendi kitlemize bu değeri bugünden sunabiliyoruz. Bu nedenlerle bulunduğumuz Bağlıca’nın Batı Şehri olarak tanımlanan bölgede birçok arazi anlaşması sağladık” dedi.

 

 

Bölgede yeni bir merkez

Bu projenin, bölgedeki ilk yatırımları olduğuna vurgu yapan Zeki Zeray, “Projenin bölgede ‘yeni bir merkez’ oluşturması nedeniyle, planlarımızı başkentimizin 10, 20 ve hatta, 50 yıl sonrasını öngörerek yapıyoruz. İşte, verdiğimiz önem ve duyduğumuz büyük heyecan bu nedenle. Projemiz, ilk olmanın değeri ve önemiyle ‘farklı boyutta olmalı’ bilinciyle tasarlandığından bendeki uyandırdığı izlenim Türkiye'de bir benzerinin olmadığıdır. Aslında bu boyutta uç ifadeler kullanmak istemiyorum. Ancak, bugünkü sürece ulaşana dek, arka planda çok emek sarf edildi. Anlatacak aktaracak çok unsur var ancak, her zamanki gibi ancak üreterek ve göstererek anlaşılabileceğimizi biliyoruz. Başkent’e böyle hakim, böylesine potansiyel barındıran Bağlıca’nın bu Batı Şehri ilk adımı bekliyormuş ve bu cesareti bölge firmalarından da önce Zeray göstermiştir. Ankara’nın Zeray ile bütünleşeceğini, projemizin kısa sürede sahiplenileceğini bekliyorum” diye konuştu.

 

 

Göz alıcı bir mimari

Büyüleyici bir atmosfer ve taç şeklinde görkemli bir tasarımın gölgesinde yeni bir hayat Zeray Future Deluxe City’i bekliyor. Sıra dışı modern çizgisi ve göz alıcı mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Zeray Future Deluxe City’de tüm bloklar,  sakinlerinin eşsiz şehir manzarasını kesintisiz bir şekilde deneyimleyebilmesi için özenle konumlandırıldı. Bütüne baktığınızda geniş ve ferah olan ortamlar, detaya indiğinizde ise keşfedilmeyi bekleyen zenginliklerle dolu yaşam alanları Ankara’da ayrıcalıklı yaşamı tercih edenlerin ilk adresi olacak.

 

 

21. katta özel yüzme havuzu

Zeray Future Deluxe City’nin, Zeray’ın, Başkent’e adım projesi olması sebebi ile önemini ifade eden Zeray İnşaat Satış Müdürü Ebru İzin, yaptığı konuşmada projeye duyulan yoğun ilgiden bahsederek sunumunda şunları ifade etti; “Projemiz; Ankara’nın gelişmeye ve değerlenmeye en uygun yeni yerleşim bölgesi Etimesgut Bağlıca’da, proje isminin de karşılığı olarak; geleceğin lüks şehrine yaraşır bir konseptte ve daire içinde müstakil hayatın yaşanabileceği, nitelikli konut anlayışının çok üzerinde geliştirildi. 21 kata kadar yükselen dikey mimari ile tasarlanmış dört blokta çoğunluğu 4+1 olmak üzere toplam 338 bağımsız bölümden oluşan Zeray Future Deluxe City’de, çeşitli konseptlerde 1+1 ve 2+1’den oluşan 56 ünite de yer alıyor. Tüm cephelerimiz manzaranın keyfine doyasıya varabilmeniz için boy camlarla tasarlandı. Projenin ortak kullanım alanlarındaki geniş peyzaj alanları yanı sıra bahçe katlarında daireye özel keyifli doğal bahçe kullanım alanları bulunurken, ara katlarda dairelere mimarisiyle bütünleşen estetik balkon alanları eşlik ediyor. Blokların en üst katında ise daireye özel havuz ve teras kullanım alanları bulunuyor. Göz alıcı mimarisinin yanında PentHouse deneyimiyle de modern ve lüks bir yaşama olanak sağlıyor. Yalnızca tasarımında değil daire içindeki detaylarda da, bağımsız bölümlerde yer alan hamam ve saunasından, el işçiliği estetik asma tavanlara, benzerine rastlanmayan mobilya uygulamaları ve malzeme seçimlerine kadar projeye özgü birçok detay titizlikle düşünüldü. Temmuz ayında başladığımız ön talep sürecinden bugüne yüzlerce kişi projemize ilgi gösterdi. Lansman satışlarımızın aynı ilgiyle süreceğini ve talebin de artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Proje ilgililerine kendi bünyemizde ya da banka kredili kişiye özel esnek, avantajlı ödeme planları sunabiliyoruz” dedi.

 

 

2024’ün ikinci çeyreğinde teslim

Zeray’ın yeni yatırımlarından Kocaeli’ndeki Esil Kartepe ve Dora Hill projelerinin ardından satışa sunduğu Zeray Future Deluxe City’de her şey yaşamı bütünleyen tüm detaylarıyla hayatı ayrıcalıklı kılmak için tasarlandı. Zeray Future Deluxe City, cafelounge, spa havuzu, kapalı sosyal tesisi, fitness, yoga, pilates ve hobi alanlarıyla lüks yaşam anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor.

Tüm bunların yanı sıra, ‘Zeray Future Deluxe City’; dinlenme alanları, tenis kortu, basketbol sahası, amfi tiyatro ve daha birçok özelliğiyle de projesinde yer alan kitleye sunacağı ortak yaşam alanları ile yaşama artı değer katıyor.

Ayrıca, her bloğun altında kapalı otopark katının yer aldığı projenin, toplam inşaat süresi 630 gün olarak planlanarak 30 Haziran 2024'te teslim edilmesi hedefleniyor.

 

İmara yeni açılan bölge Zeray kalitesiyle taçlanacak

Ankara son yıllarda Etimesgut Bağlıca’ya doğru hızlı bir akış gösteriyor. Önümüzdeki yıllarda bu ivmenin artarak sürecek olması da, bölgeyi önemli bir yatırım ve yaşam alanı haline getiriyor. Zeray, 40. projesini, gelişmekte olan bu bölgede konumlandırarak kalite anlayışını başkente taşıyor.

 

Etiketler: Zeray Future Deluxe City, Zeray İnşaat, Zeki Zeray, Etimesgut, Bağlıca