Haber Detayı
2022-07-15 01:17
Ronaldo bir servete "Hayır" dedi

Manchester United'ın dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo Suudi Arabistan’dan gelen iki sezonluk oynama karşılığında teklif edilen 275 milyon EURO'luk astronomik teklifi elinin tersiyle geri çevirdi....

Ronaldo bir servete

Manchester United'ın dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo Suudi Arabistan’dan gelen iki sezonluk oynama karşılığında teklif edilen 275 milyon EURO'luk astronomik teklifi elinin tersiyle geri çevirdi.

Manchester United ile geleceği henüz belli olmayan Cristiano Ronaldo için Suudi Arabistan'dan gelen teklif sosyal medyayı salladı.

 

275 milyon EURO'luk astronomik teklif

ESPN'de yer alan habere göre ismi açıklanmayan Suudi Arabistan kulübü, Cristiano Ronaldo için Manchester United'a 30 milyon EURO'luk bir teklifte bulunurken yıldız oyuncuya iki sezon için 275 milyon EURO'luk astronomik bir sözleşme teklifinde bulundu.

 

Avrupa’dan kopmak istemedi

Lionel Messi ile rekabetin içinde olan Cristiano Ronaldo ise bu teklife hayır cevabı vererek Avrupa'dan kopmayacağını gösterdi. Manchester United'ın Şampiyonlar Ligi'nde olmaması sonucunda ayrılması gündeme gelen Ronaldo'nun gelecek sezon takımda olup olmayacağı henüz belli değil. United teknik direktörü Eric ten Hag Ronaldo'nun gelecek sezon için planlarının bir parçası olduğunu belirtmişti.

Etiketler: Manchester United, Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan, CR 7, futbol, spor