Haber Detayı
2022-04-03 23:01
Gidiyoruz…

Eski başkan Hayrettin Gülgüler ve ikinci başkan Emin Adanur yönetimi genel kurulda seçimi kazandığında slogan olarak ‘Geliyoruz’ demişlerdi. Süper lige güçlü bir şe...

Gidiyoruz…

Eski başkan Hayrettin Gülgüler ve ikinci başkan Emin Adanur yönetimi genel kurulda seçimi kazandığında slogan olarak ‘Geliyoruz’ demişlerdi. Süper lige güçlü bir şekilde geliyoruz...

Takım içinde sekiz genç futbolcuyu gönderen, Emirhan ve İsmail’le olaylı bir şekilde ayrılan, üç genç futbolcusunu kulüp kulüp gezerek pazarlayan aldıkları paraları alacaklarına sayan bir yönetimden kurtuldu Bursa. Sözde transfer tahtasına açtı olmadık ne kadar futbolcu varsa kulübe doldurdu yetmedi yanına büyük menajer (!) Pertev beyi de alarak kulüp tarihinde görülmemiş bir zarara uğrattı sayın Emin bey...

Kulübün bir milyarı lirayı geçen borcu bulunuyor. Yani deyim yerindeyse, uçan kuşa borcu var nasıl kapanır yeni yönetim bunun altından nasıl kalkar Allah bilir. Kulübe belediye başkanı Alinur Aktaş sahip çıkarak yeni başkanı da belediye içinden çıkardı, yani iş adamlarından kimse bu kulübe başkan olmayı istemedi. Ne acı değil mi? Belediye başkanı taraftara, “Endişeye mahal yok her şey kontrol altında” mesajı verdi. İyi de etti.

Bursaspor kulübü tarihinin en kötü durumunda PTT 1. Lig’de sondan ikinci, oynanan oyun rezil ötesi. Alınan futbolcular bomboş ve ne yaptıkları, saha içinde ne verdiklerine büyüteçle baksanız bile göremezsiniz. Bu kulüp göz göre göre düşüyor. Hem de paraşütsüz düşüyor.

Anlatılacak, yazılacak o kadar şey var ki, koskoca şampiyon apoletli takımın durumu içler acısı. Son oynanılan Keçiörengücü maçında yokları oynayan takım ligde kalmak için hiç bir umut vermedi taraftar isyanda ve ne olacağını, bu takımın ne yapılırsa ayakta kalacağını kimse bilmiyor. ‘Gayya kuyusu’ndayız.

Tek tek futbolcuların müsabaka içinde ne yaptıklarını, ya da ne yapamadıklarını yazacaktım. Ancak haftaya oynanacak olan Kocaelispor maçından sonraya bırakıyorum. Bu maç Bursaspor'un kader maçı. Ya alacaksınız, ya da beyaz, veya kırmızı gruba hazırlık yapacaksınız.

Heyyyyyy Bursaapor'da adam yokluğundan dolayı oynayan sporcu kardeslerim eğer Kocaeli maçını alamazsanız "Gidiyoruz" farkında mısınız?

Etiketler: sporvitrini.com, Ersin Danacı, futbol, Bursaspor, spor