Haber Detayı
2022-03-18 14:23
Emir Aşarı, “Hedef başarı”…

Üç yıldan bu yana Nürburgring Dayanıklılık Şampiyonası’nda mücadele eden ve Türkiye’yi başarıyla temsil eden Emir Aşarı, 2022 sezonunda bir dönem Fenerbahçe for...

Emir Aşarı, “Hedef başarı”…

Üç yıldan bu yana Nürburgring Dayanıklılık Şampiyonası’nda mücadele eden ve Türkiye’yi başarıyla temsil eden Emir Aşarı, 2022 sezonunda bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Alman futbolcu Max Kruse’nin takımı Max Kruse Racing’de yarışacak. Talaşlı imalat sektörünün lideri Tezmaksan’ın üst üste üçüncü yıldaki desteği ile pistte boy gösterecek Aşarı, sezonun ilk yarışına 25-26 Mart tarihlerinde çıkacak.

 

 

VW Golf TCR ile yarışacak

Motor sporlarının saygın ve heyecan dolu serilerinden Nürburgring Dayanıklılık Şampiyonası’nın deneyimli ismi Emir Aşarı bu yıl da şampiyonada Tezmaksan’ın ana sponsorluğunda mücadele edecek. Yeni sezonda Max Kruse Racing tarafından hazırlanan bir VW Golf TCR ile yarışacak Emir Aşarı’nın takım arkadaşı ise Dünya Turing Otomobil Kupası’nın 49 yaşındaki deneyimli pilotu Hollandalı Tom Coranel olacak. 25-26 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek sezonun ilk yarışı öncesi tanıtım toplantısında bir araya gelen Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu ve Emir Aşarı, sponsorluğa dair görüşlerini paylaştılar. Aydoğdu, Tezmaksan olarak üçüncü yılda da sponsorluğu devam ettirmekten mutluluk duyduklarını söylerken; Aşarı ise bu yılki beklentisinin deneyim kazanarak sonraki sezonda bir üst seriye geçmek olduğunu vurgulayarak,  “Nihai hedefim başarılı olmak” dedi ve Tezmaksan’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Etiketler: Emir Aşarı, Max Kruse Racing, yarış, Tezmaksan, Hakan Aydoğdu, sponsorluk