Haber Detayı
2021-02-25 13:41
Norveç maçı İspanya’ya alındı!

Norveç Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamayla, 2022 FIFA Dünya Kupası Elemesi G Grubu'ndaki karşılaşacağımız Norveç-Türkiye mü...

Norveç maçı İspanya’ya alındı!

Norveç Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamayla, 2022 FIFA Dünya Kupası Elemesi G Grubu'ndaki karşılaşacağımız Norveç-Türkiye mücadelesi seyahat kısıtlamaları gerekçesiyle İspanya'ya alındığı duyuruldu.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, 27 Mart Cumartesi günü Oslo'daki Ullevaal Stadı'ndaki oynanması planlanan karşılaşmanın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı seyahat kısıtlamaları sebebiyle İspanya'nın Malaga kentine alınmasına karar verildi.

İspanya Futbol Federasyonundan konuyla ilgili izin alındığı, seyircisiz oynanacak mücadelenin saat 20.00’de başlayacağı belirtildi.

 

Güneş, “Yeniden analiz yapacağız”

A Milli Takım Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, yaptığı açıklamada, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında iyi bir dönem geçirmediklerinin altını çizdi.

Güneş, ''Şimdi Hollanda ve Norveç ile başlayacağız sonra Letonya var. Mart ayında üç maçımız var. Biz normalde geçen sene rakiplerin analizlerini yapmıştık. Ancak geçen sene Mart'ta her şey iptal oldu. Tekrar analizlerimizi yapacağız, değişiklikler oldu. Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası'na katılmak çok önemli" dedi.

A Milli Futbol Takımımız, 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri G Grubu'nda Norveç'in yanı sıra Hollanda, Karadağ, Letonya ve Cebelitarık ile karşılaşacak.

Etiketler: futbol, Türkiye, Norveç, 2022 FIFA Dünya Kupası Elemesi